Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 8
MijnKNLTB: Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 8
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ELSENDORP 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 |
1 | TOPIO 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 |
3 | GEMERT 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 |
4 | KPJ TENNIS 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
5 | SET `77 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 |
6 | DE RAAM-WANROIJ 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 |
7 | DE ZOETSMEER 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 |
8 | CAROLUS 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
19:00 | CAROLUS 5 | - | KPJ TENNIS 2 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | DE RAAM-WANROIJ 3 | - | TOPIO 4 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | DE ZOETSMEER 3 | - | SET `77 5 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | GEMERT 4 | - | ELSENDORP 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | ELSENDORP 1 | - | CAROLUS 5 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | KPJ TENNIS 2 | - | GEMERT 4 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | SET `77 5 | - | DE RAAM-WANROIJ 3 | 3 - 1 | Kunstgras | |
19:00 | TOPIO 4 | - | DE ZOETSMEER 3 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | GEMERT 4 | - | SET `77 5 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | DE RAAM-WANROIJ 3 | - | KPJ TENNIS 2 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | DE ZOETSMEER 3 | - | ELSENDORP 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | CAROLUS 5 | - | TOPIO 4 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | KPJ TENNIS 2 | - | DE ZOETSMEER 3 | | Kunstgras | |
19:00 | ELSENDORP 1 | - | DE RAAM-WANROIJ 3 | | Kunstgras | |
19:00 | SET `77 5 | - | CAROLUS 5 | | Kunstgras | |
19:00 | TOPIO 4 | - | GEMERT 4 | | Kunstgras | |
19:00 | SET `77 5 | - | TOPIO 4 | | Kunstgras | |
19:00 | KPJ TENNIS 2 | - | ELSENDORP 1 | | Kunstgras | |
19:00 | CAROLUS 5 | - | GEMERT 4 | | Gravel | |
19:00 | DE ZOETSMEER 3 | - | DE RAAM-WANROIJ 3 | | Kunstgras | |
19:00 | DE RAAM-WANROIJ 3 | - | CAROLUS 5 | | Kunstgras | |
19:00 | ELSENDORP 1 | - | SET `77 5 | | Kunstgras | |
19:00 | GEMERT 4 | - | DE ZOETSMEER 3 | | Kunstgras | |
19:00 | TOPIO 4 | - | KPJ TENNIS 2 | | Kunstgras | |
19:00 | TOPIO 4 | - | ELSENDORP 1 | | Kunstgras | |
19:00 | SET `77 5 | - | KPJ TENNIS 2 | | Kunstgras | |
19:00 | GEMERT 4 | - | DE RAAM-WANROIJ 3 | | Kunstgras | |
19:00 | CAROLUS 5 | - | DE ZOETSMEER 3 | | Gravel | |