Contact

T.V. Set '77 Zeeland

Sportpark "de Bundel"

Boekelsedijk 1a

5411 NW  ZEELAND

Tel: 0486-452652

 

Postadres T.V. Set '77 Zeeland

Secretariaat Set '77

T.a.v. de heer Toon van den Hanenberg

Zevenhuis 6

5411RN  Zeeland

secretariaat@set77.nl   

 

Route

Plan je route naar TV SET '77 via onderstaande Google Maps kaart:

 

E-mail adressen

 

ledenadministratie@set77.nl  Ledenadministratie  T.V. Set '77 Zeeland
secretariaat@set77.nl       Secretariaat T.V. Set '77 Zeeland
knltbcompetitie@set77.nl  Voor vragen m.b.t. KNLTB competities
bestuur@set77.nl  Bestuur T.V. Set '77 Zeeland
website@set77.nl  Webmaster T.V. Set '77 Zeeland
redactie@set77.nl    PR commissie Redactie clubblad T.V. Set '77 Zeeland
financieel@set77.nl Financiele commissie T.V. Set '77 Zeeland
toernooicommissie@set77.nl Toernooi & Wedstrijd commissie T.V. Set '77 Zeeland
jeugdcommissie@set77.nl  Jeugdcommissie T.V. Set '77 Zeeland
paviljoencommissie@set77.nl Paviljoencommissie T.V. Set '77 Zeeland
culinairecommissie@set77.nl Culinaire commissie T.V. Set '77 Zeeland
sponsorcommissie@set77.nl Sponsor commissie T.V. Set '77 Zeeland
technischecommissie@set77.nl Technische & Onderhouds commissie T.V. Set '77 Zeeland
trainer@set77.nl   Trainer T.V. Set '77 Zeeland
trainingen-senioren@set77.nl Vragen over trainingen senioren (Bart Hoevenaars)
trainingen-junioren@set77.nl Vragen over trainingen junioren (Rene Alberts)
bardienstplanning@set77.nl Vragen over de geplande bardiensten (Ardiny van Dongen)
vertrouwenscontactpersonen@set77.nl Vertrouwenscontactpersonen voor leden Set'77