Contact

T.P.V. Set '77 Zeeland

Sportpark "de Bundel"

Boekelsedijk 1a

5411 NW  ZEELAND

Tel: 0486-452652

 

Postadres T.P.V. Set '77 Zeeland

Secretariaat Set '77

Kerkstraat 119

5411 CK  Zeeland

secretariaat@set77.nl   

 

Route

Plan je route naar T.P.V SET '77 via onderstaande Google Maps kaart:

 

E-mailadressen T.P.V. Set '77 Zeeland

 

ledenadministratie@set77.nl  Ledenadministratie
secretariaat@set77.nl       Secretariaat
knltbcompetitie@set77.nl  Voor vragen m.b.t. KNLTB competities
bestuur@set77.nl  Bestuur
website@set77.nl  Webmaster
redactie@set77.nl    PR commissie Redactie clubblad
financieel@set77.nl Financiele commissie
toernooicommissie@set77.nl Toernooi & Wedstrijd commissie
jeugdcommissie@set77.nl  Jeugdcommissie
paviljoencommissie@set77.nl Paviljoencommissie
culinairecommissie@set77.nl Culinaire commissie
sponsorcommissie@set77.nl Sponsor commissie
technischecommissie@set77.nl Technische & Onderhouds commissie
trainer@set77.nl   Trainer
bardienstplanning@set77.nl Vragen over de geplande bardiensten (Ardiny van Dongen)
vertrouwenscontactpersonen@set77.nl Vertrouwenscontactpersonen voor leden
PRcommissie@set77.nl PR commissie
Padelcommissie@set77.nl Padel commissie
Wervingenbehoud17+@set77.nl Werving & Behoud commissie