Indeling training zomer 2017 |
|
|
|
|
|
|
|
Maandag: |
|
|
|
|
|
|
|
|
15.00 – 16.00 |
|
16.00 – 17.00 |
|
Lesdagen maandag: |
Elke van de Ven |
|
Nick Schippers |
|
22 en 29 mei |
Eelke de Klijn |
|
Lars Meekelenkamp |
|
12 en 26 juni |
Geeke de Klijn |
|
Brent Strik |
|
10-jul |
Freeke van Dongen |
|
Jorn van den Heuvel |
|
28-aug |
Sterre Alberts |
|
Ties van Oort |
|
4 (alleen jeugd), 11, 18 en |
Lynn Klerkx |
|
Rens de Groot |
|
25-sep |
Renske van Deijne |
|
Jan van de Berg |
|
|
Lise Dekkers |
|
Teije Remmers |
|
3 juni valt uit i.v.m. Pinksteren |
|
|
|
|
Inhaaldag(en): 2 en 9 oktober |
|
|
|
|
|
17.00 – 18.00 |
|
18:25 – 18:50 |
|
|
Lars Emons |
|
Wilma Jacobs |
|
|
Rolf van Stiphout |
|
Elly Smits |
|
|
Moreno de Klijn |
|
|
|
|
Tijn van Trier |
|
|
|
|
Tom Verstraten |
|
|
|
|
Hugo Kunneman |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:50 – 19:40 |
|
19:40 – 20:30 |
|
20:30 – 21:20 |
Anke van Sleeuwen |
|
Arno Emons |
|
Wietje van Dongen |
Esther van den Heuvel |
|
Chantal Loeffen |
|
Maartje Daverveld |
Brigitte van Hout |
|
Coen de Louw |
|
Marloes Bongers |
Manon Kooistra |
|
Bianca van Dongen |
|
Noëlle Langenhuizen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21:20 – 21:10 |
|
|
|
|
Margo van Latum |
|
|
|
|
Hansje van Aarssen |
|
|
|
|
Cristel Hendriks |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Woensdag: |
|
|
|
|
|
|
|
|
15.15 – 16.00 |
|
16.00 – 17.00 |
|
Lesdagen woensdag: |
Luca Meekelenkamp |
|
Renzo Baas |
|
31-mei |
Freek de Louw |
|
Simon Kunneman |
|
7, 14 en 28 juni |
Harmen van Tiel |
|
Jip de Glopper |
|
12-jul |
Vince Strik |
|
Sam van de Ven |
|
30-aug |
|
|
Suze Geerts |
|
13, 20 en 27 september |
|
|
Ted Geerts |
|
|
|
|
Stan Derks |
|
|
|
|
Max Willems |
|
24 mei geen les na 18:00 |
|
|
|
|
Deze les wordt in overleg met |
17.00 – 18:00 |
|
|
|
de trainer ingehaald |
Jens van den Heuvel |
|
|
|
Inhaaldag(en): 4 en 11 oktober |
Bram van Gerwen |
|
|
|
|
Benthe Schippers |
|
|
|
|
Joep van Deijne |
|
|
|
|
Tijme Klerkx |
|
|
|
|
Thom Gerrits |
|
|
|
|
Levi de Klein |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 – 19:20 |
|
19:20 – 20:10 |
|
20:10 – 21:00 |
Emma van Dongen |
|
Rick van den Heuvel |
|
Nancy Manders |
Nienke Willems |
|
Wendy Cornelissen |
|
Thérése van Hout |
Emma Verbruggen |
|
Sanne Radsma |
|
Connie Cremers |
Lois de Klein |
|
Ronald vd Steen |
|
Anita de Klein |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21:00 – 21:50 |
|
|
|
|
Patrick Vermeulen |
|
|
|
|
Marco van Tiel |
|
|
|
|
Rob van Rooij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Donderdag: |
|
|
|
|
18:20 – 19:10 |
|
19:10 – 20:00 |
|
Lesdagen donderdag: |
Donna van de Hei |
|
Erik van den Hooven |
|
8, 15 en 29 juni |
Cheryl van den Elsen |
|
William van Stiphout |
|
13-jul |
Anke Laarakkers |
|
Maurice Verhallen |
|
30-aug |
Kim van Dongen |
|
Stephan Verhoeven |
|
14, 21 en 28 september |
|
|
|
|
25 mei en 1 jun geen les i.v.m. Hemelvaart en competitie Deze lessen worden in overleg met de trainer ingehaald |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inhaaldag(en): 5 en 12 oktober |